Tanec s Draky - část druhá (Píseň ledu a ohně, #5,2) George R.R. Martin

ISBN:

Published: 2012

Paperback

665 pages


Description

Tanec s Draky - část druhá (Píseň ledu a ohně, #5,2)  by  George R.R. Martin

Tanec s Draky - část druhá (Píseň ledu a ohně, #5,2) by George R.R. Martin
2012 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 665 pages | ISBN: | 8.11 Mb

Na východě, sužována svými nepřáteli, vládne jako královna města postaveného na prachu a smrti Daenerys, poslední potomek rodu Targaryenů, jejíž draci vyrostli do hrůzné dospělosti. Nyní, když je známo místo jejího výskytu, se mnozí vydali Daenerys aMoreNa východě, sužována svými nepřáteli, vládne jako královna města postaveného na prachu a smrti Daenerys, poslední potomek rodu Targaryenů, jejíž draci vyrostli do hrůzné dospělosti. Nyní, když je známo místo jejího výskytu, se mnozí vydali Daenerys a její draky hledat.

Mezi nimi i trpaslík, Tyrion Lannister. Mezi další hledače patří dornský princ, železný kapitán i tajemný modrovlasý mladík, který zdaleka není tím, za koho jej vydávají... Na severu stojí velká Zeď z ledu a kamene - stavba pevná jenom tak, jako jsou pevní ti, kdo na ní slouží. Jejím 998. velitelem byl zvolen nemanželský syn Eddarda Starka, Jon Sníh, který má nepřátele jak v Hlídce, tak za Zdí, kde se šikují k útoku armády divokých...

A za Zdí je i malý chlapec, jeho bratr Bran, obdařený dosud netušenými schopnostmi... Na všech stranách jsou opět rozdmýchávány hořké konflikty, dramata sehrávaná velkolepým osazenstvem sestávajícím z psanců a kněží, vojáků a měničů, šlechty i otrokářů.

Přílivy osudu nevyhnutelně povedou k dosud největšímu tanci ze všech...Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Tanec s Draky - část druhá (Píseň ledu a ohně, #5,2)":


thesilent1.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us